Uzņēmējsabiedrība, sabiedrība ar ierobežotu atbildību “RECRUIT” (Rīga, Valguma iela 10, LV-1048) ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 2003.gada 22.oktobrī. Firma ir saņēmusi LR IeM licenci Nr. 247/2016-FA apsardzes darbības veikšanai, kas paredz visu apsardzes darbību un ar apsardzi saistīto pakalpojumu sniegšanu fiziskām un juridiskām personām saskaņā ar spēkā esošo Latvijas Republikas likumdošanu un normatīvajiem aktiem.

Mūsu uzņēmums balstās uz darbiniekiem, kuri apsardzi izvēlējušies par savu profesiju, un iegulda visus spēkus, lai sevi pilnveidotu, un lai šo profesiju padarītu par prestižu. Firmā strādā gan bijušie, gan arī esošie Latvijas Valsts drošības iestāžu darbinieki - profesionāļi ar bagātīgu darba pieredzi apsardzes veikšanā un dažādu objektu drošības nodrošināšanā.

Sniegto pakalpojumu augsto drošības līmeni apstiprina mūsu klienti, kuri izvēlējušies SIA “RECRUIT”, kā apsardzes pakalpojumu sniedzēju.

Uzņēmējsabiedrība saviem esošajiem un topošajiem klientiem, sadarbības partneriem piedāvā visu apsardzes pakalpojumu spektru – uzņēmuma drošības koncepcijas izstrādi, video novērošanas, tehniskās apsardzes un ugunsdrošības sistēmu projektēšanu, uzstādīšanu un apkalpošanu. Teritoriju, objektu, ēku, telpu, ārējo un iekšējo perimetru, kravu, kustamā īpašuma fizisku apsardzi, izbraukšanu uz trauksmes izsaukumiem un pēc klienta pieprasījuma, kā arī detektīvdarbības, miesassargu un inkasācijas pakalpojumus. Savā darbā apsargi izmanto vienota parauga formas tērpus ,kas neizslēdz iespēju pieskaņoties konkrētām klienta vēlmēm. Atkarībā no apsargājamā objekta specifikas apsardzes darbā tiek izmantoti šaujamieroči, pašaizsardzības un speciālie līdzekļi. Firmas darbiniekiem ir bagātīga pieredze gan apjoma ziņā lielu apsargājamo objektu apsardzes veikšanā 24 stundas diennaktī, gan arī vēl tikai būvējamu, pārbūvējamu vai remontējamu objektu, ēku, būvju un tajos esošā īpašuma un vērtību apsargāšanā, kā arī dažādu veidu masu pasākumu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā.

          

 

Atsauksmes

  bkfonds a   visc a

© 2015 - 2018 SIA RECRUIT. All Rights Reserved.
Fiziskā apsardze | Miesassargu pakalpojumi | Tehniskās apsardzes sistēmas | Videonovērošanas sistēmas